poniedziałek, 21 stycznia 2013

Rolletic wierny ciału...?
Kochani słyszeliście o takim czymś jak Rolletic? 
Ja dotychczas nie:)
Ale będą po świętach w Gdańsku gdzie byłam u kosmetyczki itd (pare postów niżej pisałam).
To siostra sprezentowała mi i mojej mamie ten zabieg na święta.
 Bardzo mi się to spodobało i dowiedziałam się że u nas w mieście tez to jest:)

Tak więc postanowiłam, że będę chodzić. A, że nudno było by mi samo to sprezentowałam karnet mojej przyjaciółce na urodziny:)
I jutro idziemy pierwszy raz.


A o co w tym chodzi opowiem wam niżej :ROLLETIC jest masującym, rehabilitacyjnym urządzeniem, który powstał dla potrzeb lekarzy oraz dla klientek, które potrzebują pomocy w likwidacji tkanki tłuszczowej brzucha, ud pośladków, kształtowaniu mięśni łydek, ud oraz pośladków. Jest skutecznym urządzeniem w walce z cellulitisem.

 Specyfiką urządzenia do masażu Rolletic jest to, że porusza się ono z określoną prędkością dostosowaną do przepływu limfy w ludzkim organizmie. Masaż Rolletic jest wykonywany w zgodzie z Twoim ciałem. Robi się go w kierunku limfatycznym, czyli tak, jak płynie limfa. Działa w harmonii z Twoim organizmem. Właśnie dlatego jest tak skuteczny i bezpieczny.
Wśród wielu urządzeń do masażu, hydromasażu, rehabilitacji, elektrostymulacji, rolletic został wyróżniony złotym medalem na Targach Medycyny i Zdrowia 2005 - za nowatorstwo, prostą konstrukcję i genialne działanie, trafność oferty na zapotrzebowanie rynku, estetykę urządzenia Rolletic to przede wszystkim doskonałe urządzenie masujące. Angażuje wszystkie ważniejsze grupy mięśni i w idealny sposób wspomaga przemianę tłuszczów. Oszczędza stawy, wzmacnia łydki, pośladki, uda i mięśnie pleców. Prawidłowy i regularny masaż reguluje ciśnienie krwi i tętno, wzmacnia spalanie tłuszczów, wzmacnia ukrwienie, usuwa napięcie mięśni i uelastycznia tkankę. Zwiększa zdolność do przyswajania tlenu oraz zwiększa siłę mięśni. Rolletic powstał na bazie masażu limfatycznego.
Masaż na rolleticu pozytywnie wpływa na: układ krążenia - pobudza przepływ limfy, zwiększa szybkość przepływu krwi, otwierają się naczynia włosowate, przez co tkanki są lepiej odżywione i dotlenione, poprawia się metabolizm, wzrasta odporność organizmu; układ nerwowy - usprawnia przewodzenie bodźców nerwowych, uwalnia endomorfiny, które wyciszają ból, powodują uczucie odprężenia oraz układ mięśniowy - zwiększa elastyczność mięśni, podwyższając lub obniżając napięcie mięśniowe. 


 Obszary zastosowania urządzenia Rolletic:
• Wyszczuplanie oraz bardzo efektywne formowanie sylwetki
• Trwała redukcja wagi bez efektu "jojo"
• Szybkie i natychmiast widoczne efekty w poprawie wizerunku skóry, redukcja rozciągniętej skóry po dużej zmianie wagi (ciąża, diety...)
• Wzmaganie działania układu limfatycznego
• Usunięcie toksyn z organizmu
• Redukcja nawet zaawansowanego cellulitisu oraz rozstępów
• Stymulacja mięśni - temat istotny dla osób niemogących lub nielubiących uprawiać sportu ( fitness dla leniwych)
• Bez wątpienia poprawia samopoczucie oraz witalizuje (wydzielanie endorfiny jak przy sporcie)
• Poprawa przemiany materii 

Ja mam nadzieję, że zgubie przy tym parę kg lub zginie mi trochę tłuszczyku:)

Czy któraś z was na to chodziła? Co może o tym powiedzieć:)
Czytając recenzję jednej z dziewczyn czytałam, że niektórym to pomaga innym nie:)

Buziaki ;*

1 komentarz:

  1. o kurczę nie słyszałam ale przydało by sie;)

    OdpowiedzUsuń